Bebeğiniz olacağını öğrendiğiniz ilk andan itibaren, kalbiniz onun için çarpıyor. Ona iyi bir anne olmayı, onu korumayı ve en doğru bakımı sağlamayı istiyorsunuz.

Uni Baby olarak bizler de sizinle aynı duyguları paylaşıyor, sizi çok iyi anlıyoruz.

En değerli varlığınız olan bebeğinizin ihtiyaç duyduğu hassasiyetin farkında olarak, 22 yıllık deneyimimiz ile siz annelerimizin yanınızdayız.

Yenidoğan döneminde bebeğinizin hassas ve korunmasız olduğunu biliyor, yenidoğan cildini iyi tanıyoruz. Cildinin su ve pamuk ile temizlenmesinin önemli olduğu bilinci ile saflaştırılmış su ve pamuk içeren ıslak pamuk mendilimiz ile pratik ve güvenli çözüm sunuyoruz. Banyosunun da cilt bakımın bir parçası olduğunu bilerek geliştirdiğimiz yenidoğan şampuanımız ile onu büyük bir hassasiyet ile yıkamanıza yardımcı oluyoruz.

Bebeğiniz büyürken de ihtiyacı olan ürünleri büyük bir titizlik ve hassasiyetle geliştiriyoruz. Boya içermeyen bebek şampuan, parafin içermeyen bebek yağı, hızlı etki eden pişik kremi, ağartıcı içermeyen bebek deterjanı.. Ürettiğimiz her üründe, bebeğinizin hassas cildini ön planda tutuyoruz. Üretimimizin her aşamasını denetliyor, güncel gelişmeleri ve literatürleri sürekli takip ediyor, ürünlerimizde hassas içerikler kullanıyoruz.

Hem bebeğinizin hassasiyetine uygun hem de siz annelerimizin ilk günden itibaren güvenle kullanabileceği ürünleri Eczacıbaşı güvencesiyle kullanımınıza sunuyoruz.

Neden Uni Baby?

Bebeğiniz için ilk günden itibaren güvenle kullanabileceğiniz ürünler sunar.

Yenidoğan bebeklerin cildi çok hassas ve incedir. Onları koruyan Verniks tabakası ile doğarlar. Verniks tabakası bebeğin vücut ısısını dengede tutarak, dış etkenlere karşı korur. Verniks’e zarar gelmemesi için yenidoğan cildi için kullanılacak ürünlerin özenle seçilmesi gerekir.

Yenidoğanların ince ve hassas cildinin temizliği için, su ve pamuk kullanımı önerilmektedir.
Böylece onu dış etkenlere karşı koruyan ve geçirgen olan cildinin kimyasallardan korunması amaçlanmaktadır.

Uni Baby, yenidoğan bebeklerin cilt hassasiyetlerini ve özelliklerini iyi bilerek onlara özel ürünler geliştirir.
Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil:
Yenidoğan cilt temizliğinde önerilen su ve pamuk kullanımının pratik halidir, ilk günden itibaren güvenle kullanılır.
Uni Baby Yenidoğan Şampuan Serisi:
Yenidoğan cilt hassasiyetine uygun şekilde, parfüm içermeyen ve köpürme özelliği düşük formüllere sahiptir. İlk günden itibaren güvenle kullanılır.

Güncel araştırma ve literatürlerin sürekli takip edilmesi sonucu Uni Baby ürün formüllerinde bebeklere uygun içerikler kullanılmaktadır. Uni Baby ürünleri, alkol, paraben, boya, SLS/SLES içermemektedir, güvenle kullanılır.