Bebekler Değişir,
Uni Baby Yetişir.

Bebeğin her döneminde ihtiyacı farklı, Uni Baby Mendili de...

 • yenidogan

  Uni Baby Yenidoğan ürünleri 0-6 ay döneminde yenidoğan bebeklerin hassas cildine özel olarak geliştirilmiştir.

 • hassas dokunuş

  Uni Baby Hassas Dokunuş ürünleri 6-12 ay döneminde ek gıdaya başlayan bebeklerin hassas cildine özel olarak geliştirilmiştir.

 • ilk adım

  12+ ay dönemde hareketlenen ve çevresini keşfetmeye başlayan bebekler için tek seferde pratik temizlik sağlar.

 • aktif

  24+ay dönemde motor becerileri artan çocuğunuzun evde, okulda, parkta eğlenirken ve öğrenirken her an etkili ve pratik temizlik ihtiyacı için geliştirilmiştir.

baby

Annelerin 1 numaralı tercihi Uni Baby’den yepyeni
Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil

Yenidoğan bebeklerin cildi 0-6 aylık dönemde çok ince, hassas ve geçirgendir. Bu dönemde cilde temas eden ürünlerin yenidoğan bebeğin hassas cildi ile uyumlu olması önemlidir.

Doğallığı Etko Cosmos onaylı Türkiye’nin ilk ve tek yenidoğan mendili
Uni Baby Yenidoğan, %100 doğal kaynaklı lifler ile dokunmuş yapısı, saflaştırılmış su ve organik pamuklu içeriğinin yanında, titizlikle seçilen tedarikçileri ve yenidoğan mendile özel üretim hattı ile uluslararası bağımsız kuruluş Etko Cosmos sertifikası almayı başarmıştır.

cosmos
anne

Annelerin 1 numarası olmak tesadüf değil!

%100 doğal kaynaklı lifler ve ve organik pamukla üretilmiştir: Uni Baby Yenidoğan Mendil, bebeğinizin narin cildine özel olarak hazırlanmış doğal kaynaklı lifler ve organik pamukla dokunmuştur. İçeriğinin ve üretim şartlarının tamamı uluslararası bağımsız kuruluş olan Etko Cosmos tarafından onaylıdır.

pamuk

İçeriğinin %99,5’i doğal kaynaklı hammaddelerden üretilmiştir: Tüm hammaddeler bebeğinizin cildi için özenle seçilmiştir. İçeriğinde kalan %0,5’lik kısmı ise mendilin doğallığını korumaya yardımcı olan, dermatolojik olarak test edilmiş hassas koruyuculardan oluşmaktadır.

Alkol, paraben, parfüm, boya, SLES/SLS ve sentetik lif içermez: İlk günden itibaren bebeğinize ihtiyacı olan temizliği, annelere de iç huzuru sunar.

Hipoalerjeniktir/ dermatolojik olarak test edilmiştir: Ürünün dermatolojik ve hipoalerjenik uygunluğu bağımsız kuruluşlarca onaylanmıştır. Ayrıca hem üretimde kullanılan hammaddelerin hem de piyasaya sunulan son ürünün uygunluğu GMP (İyi İmalat Uygulamaları) sertifikası ile onaylanmıştır.

Üstelik şimdi kapaklı ve daha büyük mendil boyu ile konfor ve hijyen sağlayan Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil’i ilk günden itibaren güvenle kullanabilirsiniz.

bg