Çark Kurgusu Katılım Koşulları

KAMPANYA DETAYLARI:

1. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenen Kampanya, www.unibaby.com.tr sitesi üzerinden gerçekleşecek ve 16.12.2021 – 16.01.2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya’ya tüm Türkiye’den katılım sağlanabilir ancak Türkiye dışındaki ülkelerden katılım sağlandığı ve kampanya konusu hediyelerden/indirim kuponlarından herhangi biri kazanıldığı takdirde, bahse konu katılımcılar hediyelerini/indirim kuponlarını almaya hak kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

2. Kampanya’dan faydalanmak için www.unibaby.com.tr adresindeki çark ekranında çıkan bilgilerin doğru olarak doldurulması gerekmektedir. Katılımcıya ait bilgiler kontrol edilecek olup, Kampanya katılım koşullarına ilişkin bilgiler doğrulanmadığı takdirde katılımcının Kampanya katılımı Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından iptal edilebilecektir. Böyle bir durumda katılımcı Kampanya konusu ikramiye hakkını kaybedecektir.

3. Çarkın çevrilmesi sonucu kazanılan ödül ekranda gözükecektir. Çarkın çevrilmesi sonucu kazanılan hediye kodları, kişilerin yapacakları ilk alışverişte aktif hale gelecektir. Ödeme ekranı öncesi çıkan hediye kodu alanına, çarkın çevrilmesi sonucu kazanılan kod girilerek hediyeyi almaya/kullanmaya hak kazanılacaktır.

4. Kazanılan hediyeler/indirim kuponlarının tamamı 16 Ocak 2022 tarihine kadar geçerlidir, bu tarihe kadar kullanılmayan hediye kodları geçerliliğini yitirir.

5. Kampanya’ya 18 yaşının altındaki kişiler, Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. çalışanları ve Ticari müşteriler katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi Kampanya konusu hediyeleri/indirim kuponlarını alamazlar.

6. Bir kişi yalnızca bir hediye kazanabilir. Birden fazla hediye kazanan kişiler, içlerinden yalnızca bir (1) tanesini kullanabilir.

7. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. Kampanya’nın güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Katılımcının, Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından istenen bilgi ve belgeleri zamanında sunamaması halinde Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.’nin katılımcıyı Kampanya’dan çıkarma hakkı vardır.

8. Kampanya’ya katılım ücretsizdir ve herhangi bir satın alma koşulu aranmayacaktır. Kampanya’da kazanılanlar kişiye özeldir; devredilemez, maddi karşılığı talep edilemez ve değiştirilemez.

9. Kampanya katılımcıları proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, yarışmaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer katılımcıların -internet kullanıcılarınınyazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını ve bu hususlara ilişkin tüm sorumluluğun kendilerinde olduğunu kabul ederler. Aksi takdirde; Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.’nin bu nedenle üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için katılımcıya aynen rücu edilir.

10.Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş., bu Kampanya’ya katılım esnasında, katılımcının kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

11.Mücbir sebepler veya Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.’nin haklı sebeplerin mevcut olması ve katılımcıların bilgilendirilmesi koşuluyla, işbu Kampanya’nın başlama ve bitiş tarihleri ile Kampanya içeriği hakkında ayrı ayrı ya da birlikte, Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından uygun görülecek sürelere kadar erteleme/değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Katılımcılar işbu hususu peşinen kabul ederler.

12.Kampanya'ya katılan kişiler, yukarıda iletilen Kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

Kampanya Konusu Hediyeler:

Ücretsiz Kargo: Çarkın çevrikmesi ile kazanılacak Ücretsiz Kargo hediyesi, www.unibaby.com.tr sitesinde yapılacak ilk alışverişte sepet onayı ekranında bulunan “İndirim kodum var” butonuna basarak açılan alana girilecek ve 100 TL altı alışverişlerde toplam tutara yansıyan kargo bedeli indirim olarak tutara otomatik yansıyacaktır. Ücretsiz Kargo indirim kodu, 100 TL altı alışverişlerde geçerlidir.

İndirimin son kullanım tarihi: 16.01.2022’dir ve bu tarih sonrası indirim kodu geçerliliğini yitirir. İndirim kodu tek kullanım için geçerlidir ve yapılacak alışveriş 100 TL’nin üzerinde kalsa dahi tekrar kullanılamaz, para iadesi talep edilemez.

10 TL İndirim: Çarkın çevrilmesi ile kazanılacak 10 TL indirim hediyesi, www.unibaby.com.tr sitesinde yapılacak ilk alışverişte sepet onayı ekranında bulunan “İndirim kodum var” butonuna basarak açılan alana girilecek ve tutara otomatik olarak yansıyacaktır. 10 TL indirim kodu, 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. İndirimin son kullanım tarihi: 16.01.2022’dir ve bu tarih sonrası indirim kodu geçerliliğini yitirir.

20 TL İndirim: Çarkın çevrilmesi ile kazanılacak 20 TL indirim hediyesi, www.unibaby.com.tr sitesinde yapılacak ilk alışverişte sepet onayı ekranında bulunan “İndirim kodum var” butonuna basarak açılan alana girilecek ve tutara otomatik olarak yansıyacaktır. 20 TL indirim kodu, 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. İndirimin son kullanım tarihi: 16.01.2022’dir ve bu tarih sonrası indirim kodu geçerliliğini yitirir.

30 TL İndirim: Çarkın çevrilmesi ile kazanılacak 30 TL indirim hediyesi, www.unibaby.com.tr sitesinde yapılacak ilk alışverişte sepet onayı ekranında bulunan “İndirim kodum var” butonuna basarak açılan alana girilecek ve tutara otomatik olarak yansıyacaktır. 30 TL indirim kodu, 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. İndirimin son kullanım tarihi: 16.01.2022’dir ve bu tarih sonrası indirim kodu geçerliliğini yitirir.

100 TL İndirim: Çarkın çevrilmesi ile kazanılacak 100 TL indirim hediyesi, www.unibaby.com.trsitesinde yapılacak ilk alışverişte sepet onayı ekranında bulunan “İndirim kodum var” butonuna basarak açılan alana girilecek ve tutara otomatik olarak yansıyacaktır. 100 TL indirim kodu, 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. İndirimin son kullanım tarihi: 16.01.2022’dir ve bu tarih sonrası indirim kodu geçerliliğini yitirir.