Yarışma Koşulları | Uni Baby

YARIŞMA KOŞULLARI | UNİ BABY


Uni Baby | Üye Olan 100 Kişiye Hediye Sepeti Yarışması:

1- https://www.unibaby.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirilecek yarışma, Uni Baby tarafından düzenlenmektedir.

2- Yarışma 19.02.2021 Cuma günü başlayıp 19.03.2021 Cuma günü saat 23.59'da sona erecektir. Katılımcılar, yarışmanın bitiş tarihinin Uni Baby tarafından,gerekli görüldüğü takdirde değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.

3- 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamazlar.

4- Yarışmaya katılım için htpps://www.unibaby.com.tr/login.aspx?signup=true adresi üzerinden üye olunması gerekmektedir.

5- Kzanan 100 kişiye 1'er adet Uni Baby Biberon ve Emzik Temizleyici 500ml, Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 6'lı, Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı 700ml, Uni Baby Yenidoğan Sıvı Çamaşır SAbunu 1500ml ve Uni Baby Çamaşır Yumuşatıcısı 1500ml'den oluşan paket hediye edilecektir.

6- Yarışma kazananları 22.03.2020 Pazartesi günü Uni Baby web sitesinde açıklanacaktır. Uni Baby verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini yarışma süresinde dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Uni Baby şaibe gördüğü durumlarda kazananların hakkını geri alama yetkisine sahiptir.

7- Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.

8- Kazanların ödülü, üyelikleri sırasında belirledikleri adrese gönderilecektir.

9- Katılımcılar, yukarıda belirtilen ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazanlara haber verilecek tarihin ve ödül kazanan kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Uni Baby tarafından değiştirileceğini kabul etmiş sayılırlar.

10- Kampyan için hizmet veren firmaların çalışanları ve Uni Baby çalışanları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilemez.

11- Uni Baby'nin kampyan boyunca, kampayanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar,internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

12- Uni Baby katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

13- Yarışmaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyuo anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

14- Bu yarışmada verilen ödül MPİ kapsamı dışındadır.

Aydınlatma Metnine: https://www.eczacibasituketim.com/yasal/kvk-aydinlatma-metni üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.