Yenidoğan Mendilimiz Yenilendi

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil Şimdi Yeni İçeriğiyle…

Yenidoğan ıslak bebek mendili kategorisinin öncü markası olarak, ilk günden itibaren yenidoğan bebeğinizin özenli ve güvenli bakımı için kullanabileceğiniz en uygun ürünü sunuyoruz. Yenidoğan ıslak pamuk mendilin üretiminden son yaprağının kullanımına kadar olan yolculuğu Uni Baby güvencesi altında.

sitrik-asit

Sitrik Asit

Ürünümüzün pH aralığının bebek cilt pH’ı ile uyumunun korunmasına yardımcı olur. Doğada turuncgillerde de doğal olarak bulunur.

Fenoksietanol

Fenoksietanol

Su bazlı bebek ve kişisel bakım ürünlerinde, ürün açıldıktan sonra küf, mantar ve bakteri oluşumuna karşı koruyan ve güvenle kullanılmasını sağlayan geniş etki spektrumuna sahip bir bileşendir. Doğal olarak yeşil çay ve beyaz hindiba bitkilerinde bulunmaktadır.

Amerika, Avrupa ve Türkiye Kozmetik Yönetmelikleri tarafından onaylıdır. Güvenli kullanım oranları yasalarla belirlenmiştir.

Etilhegsilgliserin

Etilhegsilgliserin

Bitkisel kaynaklardan elde edilir, cildin doğal yapısını etkilemeden, ürünün siz tüketicilerimize daha güvenli bir şekilde ulaşmasını ve kullanım süresince güvenle muhafaza edilmesini sağlar.

Tetrasodium-Glutamate-Diacetate

Tetrasodium Glutamate Diacetate

Kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde içeriğin etkinliğini artırmak, su sertliğini önlemek ve güvenli kullanım süresini sağlamak için kullanılan bir hammaddedir.

Kalite ve Sürdürülebilirlik

Uni Baby ailesi olarak, geleceğimizin güvencesi olan bebeklerin sağlıklı gelişimine verdiğimiz önem doğrultusunda, güncel araştırmaları ve literatürleri düzenli takip ediyor, tüm ürünlerimizi, ISO 22716-İyi İmalat Uygulamaları, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri ve Kozmetik Yönetmeliği esas alınarak üretiyoruz. GMP – İyi Üretim Uygulamaları belgesine sahip üretim tesisimizde, hammadde-malzeme tedariğinden, üretim sonrası ve depolamaya kadar olan tüm süreçlerde en yüksek kalite standartlarını uyguluyoruz. Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendilinde, diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi tüm adımların belirlenen analizlerle kontrollerini tamamlayıp, ürünün tüm kalite kontrol standartlarını sağladığından emin olduktan sonra siz tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendilleri bağımsız kuruluşlarca tüm mikrobiyolojik, fiziksel, dermatolojik ve hipoalerjenik uygunlukları onaylandıktan sonra siz annelerin ve bebeklerin kullanımına sunulur. Ürünümüzün içeriğinde paraben, alkol, parfüm, boya, SLS, SLES gibi bileşenlerin bulunmadığı bağımsız kuruluşlar tarafından onaylanmıştır.