Hakkımızda | Uni Baby

Hakkımızda | Uni Baby

UNI BABY


Bebeğiniz olacağını öğrendiğiniz ilk andan itibaren, kalbiniz onun için çarpıyor. Ona iyi bir anne olmayı, onu korumayı ve en doğru bakımı sağlamayı istiyorsunuz.

Uni Baby olarak bizler de sizinle aynı duyguları paylaşıyor, sizi çok iyi anlıyoruz.

En değerli varlığınız olan bebeğinizin ihtiyaç duyduğu hassasiyetin farkında olarak, 22 yıllık deneyimimiz ile siz annelerimizin yanınızdayız.

Yenidoğan döneminde bebeğinizin hassas ve korunmasız olduğunu biliyor, yenidoğan cildini iyi tanıyoruz. Cildinin su ve pamuk ile temizlenmesinin önemli olduğu bilinci ile saflaştırılmış su ve pamuk içeren ıslak pamuk mendilimiz ile pratik ve güvenli çözüm sunuyoruz. Banyosunun da cilt bakımın bir parçası olduğunu bilerek geliştirdiğimiz yenidoğan şampuanımız ile onu büyük bir hassasiyet ile yıkamanıza yardımcı oluyoruz.

Bebeğiniz büyürken de ihtiyacı olan ürünleri büyük bir titizlik ve hassasiyetle geliştiriyoruz. Boya içermeyen bebek şampuan, parafin içermeyen bebek yağı, hızlı etki eden pişik kremi, ağartıcı içermeyen bebek deterjanı.. Ürettiğimiz her üründe, bebeğinizin hassas cildini ön planda tutuyoruz. Üretimimizin her aşamasını denetliyor, güncel gelişmeleri ve literatürleri sürekli takip ediyor, ürünlerimizde hassas içerikler kullanıyoruz.

Hem bebeğinizin hassasiyetine uygun hem de siz annelerimizin ilk günden itibaren güvenle kullanabileceği ürünleri Eczacıbaşı güvencesiyle kullanımınıza sunuyoruz.