Sensitive Mendilimiz Yenilendi

Uni Baby Sensitive Islak Bebek Havlusu Yenilendi!

Yeni Uni Baby Sensitive Islak Bebek Havlusu yenidoğan dönemini tamamlayan bebeğinizin hassas cildine özel olarak geliştirilmiştir. Bu amaçla yeni ürünümüz hindistan cevizi yağından elde edilen bitkisel temizleme özelliğini korurken, nazik yeni içeriğiyle ilk yapraktan son yaprağa aynı kalite ve güveni sunar.

coco-glucoside

Coco Glucoside

Hindistan Cevizi yağından elde edilir, en hassas ciltleri bile kurutmadan ve iritasyona sebebiyet vermeden temizler. Doğal içeriği sayesinde cildi besler ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur, bebeklerin hassas ciltleri için bitkisel bazlı ve oldukça yumuşak bir temizleyicidir.

sitrik-asit

Sitrik Asit

Ürünümüzün pH aralığının bebek cilt pH’ı ile uyumunun korunmasınayardımcı olur. Doğada turuncgillerde de doğal olarak bulunur.

Fenoksietanol

Fenoksietanol

Su bazlı bebek ve kişisel bakım ürünlerinde, ürün açıldıktan sonra küf, mantar ve bakteri oluşumuna karşı koruyan ve güvenle kullanılmasını sağlayan geniş etki spektrumuna sahip bir bileşendir. Doğal olarak yeşil çay ve beyaz hindiba bitkilerinde bulunmaktadır.

Amerika, Avrupa ve Türkiye Kozmetik Yönetmelikleri tarafından onaylıdır. Güvenli kullanım oranları yasalarla belirlenmiştir.

Etilhegsilgliserin

Etilhegsilgliserin

Bitkisel kaynaklardan elde edilir, cildin doğal yapısını etkilemeden, ürünün siz tüketicilerimize daha güvenli bir şekilde ulaşmasını ve kullanım süresince güvenle muhafaza edilmesini sağlar.

Tetrasodium-Glutamate-Diacetate

Tetrasodium Glutamate Diacetate

Kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde içeriğin etkinliğini artırmak, su sertliğini önlemek ve güvenli kullanım süresini sağlamak için kullanılan bir hammaddedir.

Kalite ve Sürdürülebilirlik

Uni Baby ailesi olarak, geleceğimizin güvencesi olan bebeklerin sağlıklı gelişimine verdiğimiz önem doğrultusunda, güncel araştırmaları ve literatürleri düzenli takip ediyor, tüm ürünlerimizi, ISO 22716-İyi İmalat Uygulamaları, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri ve Kozmetik Yönetmeliği esas alınarak üretiyoruz. GMP – İyi Üretim Uygulamaları belgesine sahip üretim tesisimizde, hammadde-malzeme tedariğinden, üretim sonrası ve depolamaya kadar olan tüm süreçlerde en yüksek kalite standartlarını uyguluyoruz. Uni Baby Sensitive Islak Bebek Havlusu ürünümüzde, diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi tüm adımların belirlenen analizlerle kontrollerini tamamlayıp, ürünün tüm kalite kontrol standartlarını sağladığından emin olduktan sonra siz tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Uni Baby Sensitive Islak Bebek Havluları bağımsız kuruluşlarca tüm mikrobiyolojik, fiziksel ve dermatolojik uygunlukları onaylandıktan sonra siz annelerin ve bebeklerin kullanımına sunulur. Ürünümüzin içeriğinde paraben, alkol, parfüm, boya, SLS, SLES gibi bileşenlerin bulunmadığı bağımsız kuruluşlar tarafından onaylanmıştır.