Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı
Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı
20.06.2022 00:00:00

Yenilenen Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı bebeklerin cildinde %70’e varan nemlendirme sağlıyor

Türkiye’nin öncü bebek bakım markası olan Uni Baby, bebeklerin ihtiyaçlarını ön planda tutmaya devam ederek Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı’nı içeriğinden ambalajına kadar yeniledi. Yenilenen ve cilde uygunluğu Alman Dermatest Laboratuvarınca 5 Yıldız Üstün Kalite Belgesi ile onaylanan Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı doğal kaynaklı içeriği ile nazik bir temizlik sağlarken, her banyoda %70’e varan nemlendirme** ile cildi kurutmadan temizliyor.

Ciltte %70’e varan** nemlendirme sağlar

Yetişkin cildine göre daha geçirgen ve %30’a kadar daha ince olabilen bebek cildi; su, sabun, şampuan gibi dış etkenlerle nemini hızlı bir şekilde kaybedebiliyor. Bu nedenle bebek şampuanı tercihlerinde cildin nemini koruyan ve bebek cildine uygun ürünlerin tercih edilmesi önerilmektedir. Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı doğal bir temizlik sağlarken, her banyoda ciltte %70’e varan nemlendirme sağlayarak cildi kurutmadan temizler.

**: Bağımsız laboratuvar analizlerine göre.

5 Yıldız Üstün Kalite Onaylı

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı Almanya’da dünyanın saygın laboratuvarlarından Alman ‘Dermatest GmbH’ tarafından klinik olarak test edilmiştir. Klinik testler, Dermatolojik testlerin de ötesinde, çok daha hassas yapılan ve kullanılan ürünlerin insan cildine uyumluluğunu en üst seviyede gösteren testlerdir. Dermatest’in bu tür testler için; normal, 3 yıldız ve 5 yıldız üstün kalite olmak üzere 3 farklı versiyonda testi mevcuttur. Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı tüm klinik testleri geçerek Alman Dermatest Laboratuvarları’nın en üst seviye olarak belirlediği 5 yıldızlı üstün kalite derecesini sağlamış ve ambalajlarında bu logoyu kullanmaya hak kazanmıştır.

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı

Doğal Kaynaklı İçerikler ve Saf Su

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı içerdiği doğal kaynaklı bileşenler ve saf su ile bebeğinizin hassas cildini nazikçe temizler.

Göz Yakmadığı Klinik Testlerle Kanıtlanmıştır

Oftalmolojik gözlem altında, 4 haftalık uzun süreli kullanım ile test edilen formülü ile gözleri yanmayan bebekler için banyo eğlenceye dönüşür.

Dermatolojik, Hipoalerjenik ve Pediatrik Olarak Test Edilmiştir

Ürünün dermotolojik ve hipoalerjenik olarak uygunluğu bağımsız kuruluşlarca onaylanmıştır. Bunun yanında hem üretimde kullanılan hammaddeler, hem de tüketiciye sunulan ürünler GMP (İyi Üretim Uygulamaları) sertifikası ile onaylanmıştır.

pH Değeri Cilt ile Uyumludur

Bebeklere özel üretilen formülü ile hassas ciltlerde günlük kullanıma uygundur.

Boya,Paraben, Etil Alkol, SLS/SLES, Sülfat ve PEG içermez

Banyo sırasında bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz temizliği sunarken, sizin için iç huzuru sağlar.

Yenilenen Bulut Şişesiyle

Uni Baby şampuan şişesi, bulut formundan ilham alarak yenilendi. Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı’nın yenilenen şişesi ile banyolar daha keyifli.