Bebekler Değişir,
Uni Baby Yetişir.

Bebeğin her döneminde ihtiyacı farklı, Uni Baby Mendili de...

 • yenidogan

  Uni Baby Yenidoğan ürünleri 0-6 ay döneminde yenidoğan bebeklerin hassas cildine özel olarak geliştirilmiştir.

 • hassas dokunuş

  Uni Baby Hassas Dokunuş ürünleri 6-12 ay döneminde ek gıdaya başlayan bebeklerin hassas cildine özel olarak geliştirilmiştir.

 • ilk adım

  12+ ay dönemde hareketlenen ve çevresini keşfetmeye başlayan bebekler için tek seferde pratik temizlik sağlar.

 • aktif

  24+ay dönemde motor becerileri artan çocuğunuzun evde, okulda, parkta eğlenirken ve öğrenirken her an etkili ve pratik temizlik ihtiyacı için geliştirilmiştir.

lazy-swiper

Ek gıda dönemindeki bebeğinizin cildine özel yepyeni Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil

6-12 ay döneminde ek gıdaya başlayan bebeğinizin özellikle bez bölgesi daha hassas ve tahrişe daha yatkın hale gelebilir.

Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil 6-12 ay döneminde ek gıdaya başlayan bebeklerin hassas cildine özel olarak geliştirilmiştir.

lazy-swiper

Türkiye’nin tek prebiyotikli mendili

Prebiyotikler cilt bağışıklığını destekleyen liflerdir. Yeni Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil, içeriğindeki prebiyotikler sayesinde, cildin nemini uygulamadan hemen sonra 3 kata kadar* artırır.

* Uni Baby Sensitive Islak Mendil’e göre.

lazy-swiper

Etil alkol, paraben, parfüm, boya, SLES / SLS: İlk günden itibaren bebeğinize ihtiyacı olan temizliği, annelere de iç huzuru sunar.

Hipoalerjeniktir / dermatolojik olarak test edilmiştir: Ürünün dermatolojik ve hipoalerjenik uygunluğu bağımsız kuruluşlarca onaylanmıştır. Ayrıca hem üretimde kullanılan hammaddelerin hem de piyasaya sunulan son ürünün uygunluğu GMP (İyi İmalat Uygulamaları) sertifikası ile onaylanmıştır.

Tek seferde pratik temizlik sağlar: Yumuşak petek dokusu ile ihtiyaç duyduğunuz her anda, tek seferde pratik temizlik sunar.

Ek gıdaya başlayan bebeğinize özel bakımda hijyen ve konfor sağlayan Uni Baby Hassas Dokunuş Islak Mendil’i bebeğiniz için güvenle kullanabilirsiniz.

bg