Sıvı Bebek Deterjanı Ailesi

Bebeğinin Yemeği, Şampuanı, Havlusu Ayrı. Peki Ya Deterjanı?

Bebeklerin cildi yetişkinlere göre daha ince, hassas ve geçirgendir. Dokunmaya bile kıyamadığımız bebeklerin ciltlerinin bakımı kadar, cilt ile sürekli temas eden kıyafetlerinin seçimi ve temizliği de özenle yapılmalıdır. Çünkü kıyafetlerinin temizliğinde kullanılan ve bebeklerin hassas cildine uygun olmayan formüllü ürünler, bebeklerde cilt sağlığını olumsuz etkileyebilmektedir. Bu nedenle bebek giysileri, battaniyeler, havluları ve kısacası bebeğin yıkanabilir tüm malzemeleri yetişkinlerin eşyalarından ayrı ve onlara özel, sıvı bebek deterjanları ile yıkanmalıdır.

Annelerin 1 Numaralı Bebek Deterjanı Uni Baby*

Annelerin 1 numaralı bebek deterjanı Uni Baby, hipoalerjenik içeriği ile bebeğinize gün içinde sizden bile daha uzun süre temas eden çamaşırların temizliği için hassas bebek cildi düşünülerek geliştirilmiştir. Bebeğinizin narin cildine uygundur ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Etil Alkol, Paraben, Ağartıcı, Boya, Aktif Klor, SLS, SLES içermeyen formülü ile güvenli bir temizlik sağlar. Bebeğiniz için özenle seçtiğiniz hem beyaz hem de renkli kıyafetlerin temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir, elde yıkamaya uygundur. Kolayca durulanır ve çamaşır üzerinde bebeğinizin cildinde tahrişe sebep olabilecek kalıntı bırakmaz. Bebek maması, süt, çikolata ve çeşitli meyve lekeleri üzerinde etkilidir.

Mis gibi kokan Classic ve alerjiye yatkın bebekler için geliştirilmiş parfümsüz Sensitive ürünleri ile annelerin güvenilir yardımcısıdır.

etkili-temizlik

Kalıntı Bırakmayan, Etkili Temizlik

Yıkandıktan sonra çamaşırlar üzerinde kalıntı bırakmayan Uni Baby Sıvı Bebek Deterjanı, beyaz ve renkli çamaşırların temizliğinde kullanılabilir. Bebek maması, süt, çikolata ve çeşitli meyve lekeleri üzerinde etkilidir. Elde yıkamaya uygundur.

hassas-bebek-cildi

Hassas Bebek Cildine Uygun Hipoalerjenik Formül

Uni Baby Sıvı Bebek Deterjanı, bebeğinizin hassas cildiyle temas eden çamaşırların temizliği için özenle geliştirilmiş hipoalerjenik formüle sahiptir.

Etil Alkol, Paraben, Ağartıcı, Boya, Aktif Klor, SLS, SLES İçermez

Etil Alkol, Paraben, Ağartıcı, Boya, Aktif Klor, SLS, SLES içermeyen Uni Baby Sıvı Bebek Deterjanı dermatolojik olarak test edilmiştir.*Nielsen parekende verisi, Bebek deterjanı kategorisi Nisan 2019 – Nisan 2020 dönemi litre satışı

İlginizi Çekebilecek Ürünler